Курси фотографіі

1500 грн/міс

Для кого курс?

Курс призначений для новачків, для тих кто полюбляє фотографувати, хоче стати фотографом чи хоче робити фото для свого бізнесу, хоче поліпшити свої навички або хоче створювати круті фото і познайомитися с фото-тусовкою.

На курсі буде розглянуто багато видів фотографїї : предметна зйомка , портретна фотографія, нічна зйомка, фото у русі, “заморожена вода”, зйомка в студіі та на свіжому повітрі. 

Тому Ви зможете спробувати та вивчити бажаний вид фотографіі. 

2

місяці

16

неповторних занять

100

Більше 100 фото на курсі

1

дипломна робота

Програма курсу:

Основи фотографії, розбір функцій фотоапарата. (Фотословник, Експозиція, Витримка, Діафрагма (ГРИП), Фокусування (AF, MF).

Техніка (Штатив, Вбудовий спалах, Зовнішній спалах (накамерні), Фокусна відстань, Кроп-Фактор, Об’єктиви, Світлофільтри).

Тонка настройка (Експозамер, Динамічний діапазон, Оптичний стабілізатор, Гістограма HDR і брекенг, Відблиски, дисторсия, виньетирование, хроматичні аберації).

Основи роботи в фотостудії. (Види світла, Студійний спалах, Синхронізація, Об’єктиви для студійної фотозйомки, Зйомка з одним джерелом світла).

Практика (Замороження/Рідина, Витримка/Малюємо світлом, Змішане світло, Б’юті портрет, Зйомка в русі з проводкою предметка).

Обробка (Lightroom, Photoshop ,Портрет (Частотне розкладання), Маски (Одне джерело світла)).

 

Як проходить навчання?

Курс триває два місяці, кожда пара триває 90 хвилин. Заняття два рази на тиждень. На курсі будуть заняття в аудиторіях за комп’ютерами, в фотостудіі і виїзні зйомки. Домашні завдання і дипломна робота є частиною навчання.

Деталі

Графік занять: Четвер , Суббота.

Оплата тількі помісячна.

Мати ноутбук необов’язково. 

Мати фотоаппарат подтрібно, ящко треба ми можемо допогти і підибрати. 

Мати штативи чи світло не потрібно.

У нас майже постійно набір, тож – дзвоніть 🙂