2D Дизайн (1500 грн/міс)

Векторна та растрова графіка. В онлайн та оффлайн форматі. Для дітей (12 – 16 років), та дорослих (17 – 65 років).

Для кого курс?

На курсі буде розглянуто багато різних напрямків дизайну, наприклад: створення діснеевских иллюстрацій, проста анімація, малювання 2д локацій, ретуш фотограціі, створеня елементів інтерфейсу, поліграфія та інше. Якщо ви ще не визначился який напрямок дизайну хочите вивчати або попробувати все потроху, то курс для вас. Тривалість курсу 6ть місяців. Оплата тільки помісячна - 1500 грн/міс.

Процес навчання

Оффлайн та онлайн

   Ви можете навчатися або у аудіторіі нашого закладу, або вдома онлайн. В першому випадку (для дорослих), пара йде протягом 90 хвилин в аудиторіі + одна відеолекція додому, це дасть змогу вам легше скаласти свій графік. 

Діти займаються два рази на тиждень по 60 хвилин.

Домашні завдання

   У вас будут домашні завдання і оцінки за них за 100-бальною системою. Якщо ви пропустили заняття, то вам надішлють лекцію додому, щоб ви нічого не пропустили.

Контрольні та єкзамен

   Впродовж курсу у вас будут контрольні і наприкінці екзамен для отримання свідотсва про закінчення курсів.

Векторная графіка

Перший семестр присв’ячений вивченню вектроної графіки. Створення мультяшних персонажів, локацій, анімація та проработка поліграфічної продукціі від ідеї до реалізаціі.

Растрова графіка

На другому семестрі студенти вивчають работу с з растровим редактором. Вчаться редагувати фото, створювати неймовірні колажі, працювати з лого, робити елементи інтерфейсу та інше.